The Sound of Presence to ruch, który zaprasza Cię do tego, by posmakować czym jest transformująca obecność i jak może ona zmienić twoje życie. Możesz spotkać nas na różnych wydarzeniach w całej Polsce. Poniżej znajdziesz informacje o najbliższych wydarzeniach.

Dołącz do nas, zapraszamy.

 

Sound of Presence. Transformująca moc obecności.
5 czerwca 2019, godz.18:00 – 20:30, Poznań

 

Świat wokół przyśpiesza, co do tego wszyscy się zgadzamy. Chcąc dzisiaj dobrzesłużyć innym i światu potrzebujemy ciągle rozwijać swoją wewnętrzną spójność i harmonię w myśl zasady ‘im większy chaos na zewnątrz, tym większy spokój potrzebny jest wewnątrz’.

To, na ile naprawdę jesteśmy obecni i na ile potrafimy tę obecność świadomie wnosić do świata, ma, moim zdaniem, ogromny wpływ na efekty naszych działań.W trakcie naszego spotkania zaprezentuję podejście Alana Seala dotyczące transformującej roli obecności oraz podzielę się doświadczeniem i pokażę, w jaki sposób można je zastosować w praktyce. Podejście to spowodowało przełom wmojej pracy coachingowej z klientami indywidualnymi i zespołami. Z radością siętym z Wami podzielę.

Zapraszam serdecznie.
Paulina Barnaś

 


 

Coaching Caffe, 27 marca 2019, Kraków

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • jak płynąć z Życiem i słuchać jego podszeptów,
  • jak szukać potencjału w momentach wyzwań,
  • jak słuchać swojego serca i podążać za nim,
  • a przede wszystkim jak BYĆ w swoim własnym życiu mądrze, lekko i z przyjemnością,

 

to serdecznie zapraszamy na Coaching Cafe podczas którego doświadczysz jak połączyć obecność z działaniem w pracy coacha. ​

Prowadząca: Joanna Zawada- Kubik, MCC, TPLC, Executive coach,

Więcej informacji: https://ccicfkrakowobecnosctransformujaca.evenea.pl...

 


 

Transformational Presence Społeczność w Polsce